Zbirani ulomku najit Admarisu

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás čím mám porazit nebo zabít Zombi Draka hrají za čaroděje abych získal mám 5 ulomek jdu pro 6 úlomek Děkuji
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Odolnost proti jedu, poškození ohněm. Přesuňte se z rohu, abyste se dostali z toxického mraku.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý večer prosím vás jak mám zabít Zombi Draka hrají za čaroděje jsem takhle mám 5 úlomků jdu pro 6 úlomek Děkuji zabil jsem Lady Xidar je mrtvá, Král Gurguth je živěj, Faazvolfrul je mrtvej, Araim Darkflames taky mrtvej chybi mi ohnivá Hůl Magma Greatstaff který na něj by zabiral ten Faazvolfrul neměl u sebe a je mrtvy jak ho získám tu Hůl

 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás za jak dlouho trvá odpověď přes fórum tady Děkuji
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás jak porazit
Dobrý den prosím vás čím ho mám zabit Lich v mauzoleu a získat další úlomek hrají za čaroděje jsem 16 úrovni man 6 úlomek jdu získat od něj 7 úlomek Děkuji

 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Toxická rezistence vám hodně pomůže.

Pokud právě teď nemůžete porazit zombie draka, možná budete muset prozkoumat další oblasti a trochu lovit jiná stvoření.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás chybí ve hře rukavice na zimu abych jsem se ubránil nebo ochránil před útoky před Azeranem ten používám zimu že? A chybí mi Habit před zimou hrají za čaroděje Mám tyhle Habity :Habit Pyromancera, Habit Vyššího Maga, Habit Přírody, Mystická Vesta to je vše co mám za Habity jsem 16 úrovni
 

Top