Radnice města

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,138
Toto je diskusní fórum. Je neslušné požadovat odpověď. Už vám to bylo několikrát připomenuto. Může to chvíli trvat, než se dostanete na fórum.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý večer prosím vás co je lepší stahovat od neznáme zdroje bez obchod play i tak mít aktualizaci přes obchod play mobilní aplikaci Exiled Kingdoms plné verzi RPG šlo by to nebo mám si objednát nebo koupit přímo mobilní aplikaci Exiled Kingdoms-Full za 99.99 Kč přes obchod play nebo kolík to stojí Kč nechce žádné měsíčně platit
Post automatically merged:    

Dobrý večer prosím vás existuje způsob dostávat novější aktualizace nezname zdroje i když je vidět obchod play Exiled Kingdoms -full nechci nic platit Děkuji
Post automatically merged:    

Dobrý večer prosím vás našel jsem tohle neznámé zdroje posílám fotky mobilní aplikace hry: stačí to na Aktualizaci plné verzí Exiled Kingdoms - Full přes obchod play chci být čaroděj Děkuji

 
Last edited:

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás potřebuje tahle hůl manu nebo nepotřebuje manu hraju to za carodeje Děkuji

 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás můžu si počkát téma těžkýma ukolama až budu mit manu přes 600 nebo přes deset tisíc nebo petset tisíc a více manu kvůli trolum mam jenom tolik určitě nestačí že když používám hul na ohen která má 1 manu vyčerpává mi manu

 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,138
Ano. "Arcane" v popisu znamená, že používá magii. Každá úroveň Arcane používá jeden bod magie.
Arcane I = 1 bod,
Arcane II = 2 body,
Arcane III = 3 body
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,138
já tomu nerozumím.

Nečteš Wiki.

Nečtete návod, který byl vytvořen právě pro vás.

Kladete otázky, ale neposloucháte odpovědi.

Nejsem si jistý, jestli vám mohu pomoci.

Používám překladatelskou službu.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý večer prosím vás co znamená tohle: Varování: nechal jsi důležitý předmět uvnitř kontejneru. Pamatuj, že až se oblast znovu načte , může předmět navždy zmizet
Ok
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,138
Znamená to, že jste v truhle nechali questový předmět. Je to varování, které má zabránit tomu, aby lidé omylem zapomněli důležité položky uvnitř truhly.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás kde tehdy jsem zapomněl questovy předmet jake truhle Děkuji
 

Top