Hledání úkolů

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás je na to na YouTube nebo někde video jak se používá ty trezory na radnicí při hře mobilní telefony ?
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Jděte na radnici. Otevřete nabídku radnice (obrazovka, která ukazuje úkoly, trezor atd.). Dotkněte se jednoho ze čtyř trezorů. Zaplať zlato. Pro přístup k trezoru se dotkněte. První trezor je 1 000 zlatých, 2. 4 000 zlatých, 3. 10 000, čtvrtý 20 000 zlatých.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás na co jsou ve hře malý smaragdy
Post automatically merged:    

Dobrý den prosím vás šlo by ve hře vyrobit když hrají na čaroděje výrobit bez úkolu lepší roucho alias plášť když jsou tam ty smaragdy a další klenoty ? Dalo by se výrobit bez úkolu i lepší hůlky, hole
 
Last edited:

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás hrají to za čaroděje potřebují více lektvarů na manů chci mít 50 , 200 a více tomhle: Koňak z Deepfrostu který má 20 mány a 10 hp chci je mít jak jsem psal 50 nebolí 200 těch koňaku na manů čip více tím lépe 19 políček co tam máte je málo na tohle můžete tím něco udělat ?
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý večer prosím vás tak kolík těch koňak z Deepfrostu ten je na 20 manů a 10hp. Kolík ji můžu mít když hrají za čaroděje když katakomby hledám co patří mim spojencům aby se mi připojily když tam život hodně pastí a pasti mi ubývají a jsou tam hodně koster a hodně nemrtví tak potřebují magickou energii jak doplní když ji vypotřebuji tak potřebují více lektvarů na manů 19 políček je příliš málo nebo tech 19 políček bych nechal abych měl více koňaku z Deeprostu podle obrázku jak vidíte na obrázku na nižší Lektvar Many to je na obnoví 20 many Děkuji
Post automatically merged:    

Posílám fotky



 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás kudy se dostanu do města nebo vesnice Jabal jsem ted tady jak vidíte na obrázku? Děkuji za odpověď Mirek


Post automatically merged:    

Dobrý den prosím vás nevím kudy se mám dostat pro ten kouzelný sáček jak jsem psal pry je jabalu městě nebo vesnicí obrázek jsem posílal minulé zprávě ?
Post automatically merged:    

Dobrý den prosím vás kudy se mam vydat do Věž Tremadan Děkuji

 
Last edited:

Top