Hledání úkolů

Arcanmaster

Active Member
Joined
23/11/2020
Messages
344
Dobrý večer prosím vás Adaon , Grissenda, Hirge to jsou hlavní postaví a spojenci ve hře podle wigi ktery neumírají že?
Yes
A co ostatní ty umírají navždy a už se tam neobjeví když jim zaplatit zlatakem ve hře
All mercenaries you hire die.
i když má Adaon málo životu asi do 40, 50 ,60 životu to bych čekal od Adaon více životu kolem 90 životu na začátek a Grissenda ani nevím číslech kolík má životu od ní bych čekal 110 životu pro začátek a Hirge ani nevím kolík má ona životu čekal bych od ní 140 životu pro začátek Děkují
Their hp is enough to kill mob in area where you can get them. Their hp scales with level and you can use equipment to improve it. For example, my 7 level Gris has 153 hp.
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,126
@Mirek, Tuto otázku jste položil již dříve. Dostali jste odpověď. Wiki na tuto otázku také odpovídá.

Hlavní společníci neumírají. Oni jsou:

Adaon: Zloděj. Potkáte ho v kanálech. Musíte ho osvobodit.

Grissenda: Válečník. Setkáte se s ní v kolonii v Bluemist River. Musíte jí dát prsten, který hledá.

Hirge: Potkáte ji ve velké poušti. Musíte pro ni získat ztracený svatý předmět.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás šlo by těm dobrodruhum, žoldákům, zobrazit než jím zaplatím zlatakem kolík mají životu a úroveň ve hře Děkuji
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás jsem ještě slabí na ty nepřítele kostry a svobodní adona a slabí i pro Grissenda úkol pro ně co mám dělat dál? A slabí i úkol i pro Hirge





 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,126
Proč máš Sila 3?

Zdá se, že se stále učíte herní mechanismy. To vysvětluje, proč máte tolik problémů.

Pro mágy je nejdůležitější Intelekt.

Zde je diskuse o začínajících čarodějích.

 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Proč mám 3 síly jak víte ten Adaon nebo výrobce té hry ho tam zavřel a ten výrobce tak udělal tak aby já čaroděj jsem byl taky zavřený beze zbraně bez hábitu jenom bestni boj těma nepřátelema oni mají 4,5 úrovni a já taký jsem ve 4 úrovni čaroděj všechno je truhlách tam hlídají po 1 strážci jak máte tak daleko ty do další úrovně další mám až 6000 pak další až přes 11000k a vyšší úrovně nevím co mám dělat dál mám zkušenosti přes 5000 teprve co mám dělat dál? Ani úkol pro Hirge nemůžu splnit ani pro Grissenda nemůžu splnit i když jsem přijal ty úkoly co mám dělat dál lepší hul jsem našel je od 1800 zlatých a vyšší zlatých nebo je to náhodné podle Wiki můžou se pohybovat truhlách.... Nemusím čekat až ušetřim ve hře těch 1800 až vyšší zlatých že můžou se ty hole i hůlky pochybovat truhlách ...podle Wiki nebo jak to je Děkuji
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,126
Naučte se dovednost, která vám umožní vyvolat stvoření. Hodně to pomůže.
Imp bude první.
 

Top