Hledání úkolů

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás proč máte ve hře skoro všude nebo nekde úplně praznou truhlu bez zlaťáků nebo bez diamantů, nebo lepší hůlky, lepsi holé , lepší kabát pro čaroděje nebolí lepší hábit ,lepší kalhoty, lepší boty.... Děkuji hrají to za čaroděje? Té truhle...
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Některé truhly s poklady mají jedinečné předměty, které se objeví pouze jednou. Poté bude truhla prázdná. Kromě toho mají truhly náhodné šance na odhození předmětů.

Podrobnosti najdete znovu na Wiki.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás nikde na YouTube videa ani na Wiki nemůžu najít úkol od Centuriona Kanum má úkol Síť Hrůzy (Horror Network)
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Promluvte si se strážcem a začněte quest (A Web of Terror). Jděte do New Garand a promluvte si se zjizveným vegaboundem. Řekněte mu, že se s ním setkáte v Grotto. Pokud s ním budete bojovat, vyhraje. Je tvrdý. U Grotto (jeskyně uprostřed oblasti pavouků) si s ním promluvte, abyste prošli bariérou. Přežijte žalář.


 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Part 1:


Part 2:



NEMUSÍTE bojovat s vegaboundem. Můžete mu říct, aby se s vámi setkal na pavoučím místě.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás existuje ve hře i spojenec čaroděj aby mi při bitvě dostál do nuly života do bezvědomí a pak se mi vrátil zpět ke mně a kde ho najdu přesně venku ve městě budově nebo kde přesně na vaši mapě
 

VDX_360

Staff member
Moderator
Joined
20/01/2017
Messages
6,128
Společníci jsou popsáni na wiki. Je tu válečník, zloděj a duchovní. Žádný čaroděj.
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Proč tam nemáte spojence čaroděje důvod prosím
Post automatically merged:    

Dobrý den prosím vás když zaplatím doprodruha aby mi byl mým spojencem když dosáhne nuly tak mi umře navždy že? A tam dalšímu mu dobrodruhovi zaplatim zlatakem bude mim společníkem a dosáhne nuly tak umře navždy tak ve městě už nebude žádný dobrodruh že nebo jak to je? Chci mít takového společníka aby byl můj společník neumřel jenom byl do bezvědomí přes Wiki se to tam nepíše jaky spolecnik neumírá? Chci vědět jména těch dobrodruhů který to jsou přesně ? Jaký mám oslovovat té hře chci toho který jde do bezmedomi pak po čase se vrátí zpět životu Wiki se tam neozeznam ?
 
Last edited:

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý večer prosím vás Adaon , Grissenda, Hirge to jsou hlavní postaví a spojenci ve hře podle wigi ktery neumírají že? A co ostatní ty umírají navždy a už se tam neobjeví když jim zaplatit zlatakem ve hře i když má Adaon málo životu asi do 40, 50 ,60 životu to bych čekal od Adaon více životu kolem 90 životu na začátek a Grissenda ani nevím číslech kolík má životu od ní bych čekal 110 životu pro začátek a Hirge ani nevím kolík má ona životu čekal bych od ní 140 životu pro začátek Děkují
 

Top