Úkoly

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás čím mám začít úkolem jsem velmi slabý čaroděj mám úroveň 15 ale mám Hůl Mocných Střel poškození : 7-12 rychlost 9 Kriticky úder 5% mám i dál zbraně: Kaduceus spalování Arkansky 1: Tato zbraň vyžaduje spotřeba 1 mány na útok Poškození 5-9 oheň rychlost :9 Kriticky úder:5 a další zbraň je:Vitriolova Hul Poškození:3-8 +2 jed Rychlost:9 Kriticky úder 5% další zbraň mám inventáři Ledová Hůlka Poškození: 2-6+2 mraz Rychlost :11 Kriticky úder:6 další zbraň je: Vrbová Hůlka Poškození: 2-5 Rychlost :11 Kriticky úder :6 Hůl Bouří Omraceni 1 : Když udeřis nepřítele ,5% šance na jejích omraceni na 2 sekundy Poškození: 4-9+3 blesku Rychlost:9 Kriticky úder 5% už další zbraň nemám inventáři mám životu 89 zkušenosti 161k/200k na další úroveň manu mám 179 /179 čím mám začít úkolem Úlomky Osudu nemám ani jeden ty nepřátele který to mají maj vyšší životu než já mají od přes 240 až 1200 životu počítám všechny ty nepřátele co mají ty Úlomky co mám dělat dál poraďte hrají za carodeje Děkuji
 

Atomos

Active Member
Joined
14/09/2017
Messages
693
Location
Lądek-Zdrój

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás jak mám udělat nebo mít mrazivou zbraň Hul Mocných střel led hrají za čaroděje Děkuji
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Dobrý den prosím vás jak mám zabít Lady Xidar když přivola dva pomocníky jak nani Děkuji
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
DDobrý Den prosím vás co už nebudu vůbec potřebovat te hře Mystické sandály, malý rubin, Rubin,Mystický Prsten, Mystická Vesta , Kouzelníkova Kapuce , Smaragd , Primzarova Tunika , Prsten Izolace , Tunika Balzamovace , Tolassianska Brn -Boty, Trpytici se Prášek, Habit Pyromancera , Modrocelovy obrovský Meč , Nadenikovy Rukavice, Obrovský Ledový Meč, Kladivo Koroze , Rukavice Vyhne, Nižší Štít Života, Tolassianska brn-Boty , Požehnání Náhrdelník , Nadenikova Tunika, Ucnuv Habit, Malý Smaragd, Habit Přírody co stoho budu potřebovat co nebudu potřebovat podlé vás mám plný inventář
 

Atomos

Active Member
Joined
14/09/2017
Messages
693
Location
Lądek-Zdrój
prodat:
Mystický Prsten, Kouzelníkova Kapuce , Tunika Balzamovace , Tolassianska Brn -Boty, Habit Pyromancera , Modrocelovy obrovský Meč , Obrovský Ledový Meč, Kladivo Koroze , Nižší Štít Života, Tolassianska brn-Boty , Malý Smaragd, Habit Přírody
Nevím, jaké questy jste již dělali nebo jakého máte společníka. Dělejte svá vlastní rozhodnutí
 

Mirek

Member
Joined
05/04/2022
Messages
340
Mercian Royal Crypt
Chci Kompozitní luk
hořící Dirk
drahokamy zdobeným prsnym platem
Hůl mrtvých králů
hulku síly
jaký klíč tam pasuje nebo musím mít Děkuji
 

Top