M
Reaction score
2

Latest activity Postings About

• M
      Mirek posted the thread Hrají od začátku in General Forum.
      Dobrý den prosím vás nemusím jak to je napsáno na Wiki 1.ukol pak ,2 úkol, 3.ukol ... další úkol mužů si vybrat jaký úkoly mám vzít...
    • M
      Mirek replied to the thread Hrají od začátku za čaroděje.
      Dobrý den prosím vás čekám na odpověď od 23.9/2023
    • M
      Dobrý den prosím vás jak se mám přidat mezi čaroděje když splním všechny úkoly pro Rolfo Ehrar abych získal klíč pro zbraně pro mého...
    • M
      Mirek posted the thread Hrají od začátku in General Forum.
      Dobrý den prosím vás, když splním všechny úkoly pro něj pro Rolfa Ehrara vím může ovlivnit ostatní úkoly co znamená ovlivnit ostatní...
    • M
      Dobrý den prosím vás poslal jsem mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB do servisů protože měl bouly na baterie 🔋 mohl začít hořet...
    • M
      Mirek replied to the thread Uložení pozice hry.
      Dobrý den prosím vás když si koupim nebo objednam mobilní telefon od Samsungu jak budu moct začít pokračovat kde jsem zkoncil končil...
    • M
      Mirek replied to the thread Jak mám přeložit do češtiny.
      Dobrý den prosím vás Jda se přeložit přes televizí Philips přes překladač tu vaši mobilní hru Exiled Kindoms full když není kompletně...
    • M
      Dobrý den prosím vás jak mám jednoho mobilů Realmi 8 5G 64GB přeložit anglicky nebo jaky mate ve hře do češtiny Realmi 8 5G 64 GB...
    • M
      Dobrý den prosím vás mám mobilní telefon Samsung Galaxy A 22 5G 128GB servisů budu ho mít možná konce září 2023 mám mobilní telefon...
    • M
      Mirek replied to the thread Uložení pozice hry.
      Dobrý den prosím vás kde ho mám vzít ten cloud když chci přenést uloženou pozici tu první pozicí 21 úroveň čaroděj mobilu Samsung Galaxy...
    • M
      Mirek posted the thread Uložení pozice hry in General Forum.
      Dobrý den prosím vás jak to mám udělat z mobilu Samsung Galaxy A 22 5G 128GB přenést uloženou pozici z mobilu Samsung Galaxy A 22 5G...
    • M
      Mirek replied to the thread Batohy.
      Dobrý den prosím vás jakou Hůl nebo hulku si tam mám vzít na ten ostrov Popelacny ostrov hrají za čaroděje jsem 21 úrovni Děkuji jake...
    • M
      Mirek posted the thread Batohy in General Forum.
      Dobrý den prosím vás kolik můžu si vyrobit bag of holding (batohů) ve hře Děkuji za odpověď Mirek
    • M
      Mirek replied to the thread Jeskyně Bappasalara.
      Dobrý den prosím vás hrají za čaroděje jsem 21 úrovni jakou holí mám zabít Draka Syxadris Děkuji
    • M
      Mirek posted the thread Jeskyně Bappasalara in General Forum.
      Dobrý večer prosím vás hrají za čaroděje jsem 21 úrovni hrají za čaroděje jakou zbraní mám zabít Draka Zogaris Děkuji za odpověď Mirek
  • Loading…
  • Loading…