M
Reaction score
1

Latest activity Postings About

• M
      Mirek replied to the thread Úkoly.
      Dobrý den prosím vás kolik musím mít reputace abych jsem se dostal do sedmiho domu ve městě Freetown
    • M
      Dobrý den prosím vás i ve městě Soliga není češtině přeloženo já neumím anglicky ani slovo ani Polstinu neumím ani slovo jsem české...
    • M
      Dobrý večer prosím vás Ohnivý prorok mluví nebo je to napsane jiným jazykem než český chci překlad do češtiny když mám úkol Mamiva...
    • M
      Dobrý večer prosím vás kdy tak později mám životu 88/88 zabití těch dvou matka minikru a Ohnivý prorok abych získal 2 úlomky až budu mít...
    • M
      Dobrý den prosím vás nechápu Zabití oba tohle úkolů chci Černý střep 2 krát nechápu Je možné zabít jak The Undermother , tak The Flame...
    • M
      Dobrý den prosím vás jak mám zabít vlkodlaka hrají za čaroděje mám za společníci Griseldu
    • M
      Dobrý den prosím vás jak mám zabít Hill Giant Freetown Aréna mám jenom Vrbova Hůlka a Hůl síly on je dost rychlý mám blesk na maximum...
    • M
      Dobrý den prosím vás jsem Freetown aréně jsem 7 kole kdy semi objeví táhlé hůl : Zaměstnanci moři Děkuji
    • M
      Dobrý den prosím vás chci zabít Zildu nechci mít jedovatou past jak na to? Děkuji
    • M
      Mercian Royal Crypt Chci Kompozitní luk hořící Dirk drahokamy zdobeným prsnym platem Hůl mrtvých králů hulku síly jaký klíč tam...
    • M
      DDobrý Den prosím vás co už nebudu vůbec potřebovat te hře Mystické sandály, malý rubin, Rubin,Mystický Prsten, Mystická Vesta ...
    • M
      Dobrý den prosím vás jak mám zabít Lady Xidar když přivola dva pomocníky jak nani Děkuji
    • M
      Dobrý den prosím vás jak mám udělat nebo mít mrazivou zbraň Hul Mocných střel led hrají za čaroděje Děkuji
    • M
      Mirek posted the thread Úkoly in General Forum.
      Dobrý den prosím vás čím mám začít úkolem jsem velmi slabý čaroděj mám úroveň 15 ale mám Hůl Mocných Střel poškození : 7-12...
    • M
      Mirek replied to the thread Lektvary manu čaroděje.
      Dobrý den prosím vas ten Rubínový klíč číslem 1 ziskam jen když vikradu banku ve městě (vesnici) Friguldu nebo jak to je ? Nechci...
  • Loading…
  • Loading…